Дворец Красицкого, Владимирец

Дворец/усадьба

Памятник архитектуры

Общая информация о Дворец Красицкого (Владимирец)

Дворец в стиле ампир построен в Владимирце в XVIII веке графом Винсентом Юзефом Красицким - представителем старинного польского рода герба Рогаля.

Здание двухэтажное, с колоннадой. При Польше здесь была резиденция управляющего делами Владимирецкого и Городецкого спиртзаводов и сельскохозяйственного производства. После Второй мировой войны в здании разместился детский дом, затем контора колхоза.

Сейчас дворец находится в аварийном состоянии.

Палац у стилі ампір збудований у Володимирці в XVIII столітті графом Вінсентом Юзефом Красицьким – представником старовинного польського роду герба Рогаля.

Будівля двоповерхова, з колонадою. За Польщі тут була резиденція керуючого справами Володимирецького та Городецького спиртзаводів та сільськогосподарського провадження. Після Другої світової війни у будівлі розмістився дитячий будинок, потім контора колгоспу.

Наразі палац перебуває в аварійному стані.

Практическая информация о Дворец Красицкого (Владимирец)

Последнее обновление

Calendar icon

24.03.2024

Категории Дворец/усадьба, Памятник архитектуры
Дата основания XVIII век
Адрес улица Тараса Годунка, 2

Владимирец

Координаты 51.4171678° N, 26.1499715° E Copy icon Координаты скопированы
Дополнительные сервисы
International Symbol of Access

Информация о доступности

Info icon

Посещали Дворец Красицкого в Владимирце?

Разместите практическую или описательную информацию, фото, ссылки

Новости и блоги о Дворец Красицкого (Владимирец)

Отзывы о Дворец Красицкого (Владимирец)

User icon
Ірина Рубець

Star icon Star border icon

07.02.2024

Враження- дуже, дуже сумно від того, що як і все в нашій рідній Україні нікому нічого не потрібно... Знаходиться будівля в дуже занедбаному стані, на даху ростуть дерева, доруйновуючи далі дах і стіни. Зрозуміло, що ми зараз спрямовуємо кошти на війну і до палацу нікому нема діла, але ж руйнування почались не 10 років тому і не тепер, а набагато раніше. Можна ж було розвивати туризм і від цього б наповнювався буджет. За кордоном навіть на кількох цеглинах роблять гроші, тим самим вивчають історію своєї місцевості і наповнюють бюджет. А в нас в Україні дійсно є на що подивитись, але ми це не цінимо, на жаль... Була "Кукушка" -вже нема. Але це вже інша історія...


Функционал временно недоступен