Подорож Україною в міжсезоння та ще й під час війни. Я певна, що багато любителів активного і пізнавального відпочинку цієї осені мали безліч запитань і вагань.

Однак точно можна стверджувати, що ті, хто відважився рушити у подорож, про це не пошкодували. Адже туризм – це чиста розрада. А туризм у міжсезоння – можливість розглядати деталі старої архітектури, пізнавати нашу мультикультурну та багатошарову історію. Глибока осінь ідеальна для цього!

Тож ми з командою не втрачали часу і зафільмували для вас барвисту пору. А вона цього року довго гріла і фарбами, і комфортною температурою. У новому відео несумнівно особливий і надихаючий замок-папірня Радомисль, що всього у сотні кілометрів від столиці, на Житомирщині. Сучасний та патріотичний і традиційно оповитий цікавими фактами реальної історії. Цей форт розташувався на гранітній скелі, в самому центрі стародавнього містечка Радомишль і прямо посеред знаменитого королівсьго шляху "Via Regia".

Замкова архітектура, секрети виробництва паперу, успадковані від монахів Києво-Печерської лаври у 17 столітті, унікальні колекції старожитностей і розкішний затишний парк з гибкими місточками. Ми з командою Tour de Ukraine певні, що кожен гість неодмінно знайде на цьому подвір’ї своє натхнення. А найприємніше те, що локація ця доступна та цікава всесезонно та у різні пори року виглядає ошатно і має свій особливий шарм.

Неодмінно рушайте, відкривайте Україну, наберіться позитивних емоцій та сил, що так потрібні для перемоги!

ДИВИТИСЯ ВІДЕО

Валерія Мікульська, авторка та ведуча проєкту Tour de Ukraine